אודות מואמן בסיסי

בשנים האחרונות היה אחראי על עבודות שיפוץ ובנייה לחברות גדולות ומוסדות ציבוריים כמו באוניברסיטת תל אביב ושיפוץ של תחנות משטרה ברחבי הארץ. העבודה בענף הבניה מצאה חן בעיניו של מואמן והוא החליט שהוא רוצה להיות מקצועי בתחום וחלם להקים חברה שתהיה מובילה בתחומה.

למואמן יש הכשרה מקצועית בתחום הבניה ובנוסף גם הכשרה ניהולית. מואמן התחיל לעבוד כבר כשהיה נער בן 15, העבודה בענף הבניה מצאה חן בעיניו של מואמן והוא החליט שהוא רוצה להיות מקצועי בתחום וחלם להקים חברה שתהיה מובילה בתחומה. 

לצורך כך הוא צבר הכשרה וניסיון, והיום הוא מעיד שהשיג את יעדיו. “אני אוהב לקודם בבוקר ולעבוד עם אנשים. הדבר שמנחה אותי בעבודה הוא שהלקוח יהיה שמח ממפגש איתי, ויהיה מרוצה מהעבודה. 

השם שלי כאדם שעושה עבודה מקצועית וטובה זה הדבר שהכי חשוב.” לאחרונה מואמן עבר הכשרה בתחום בטיחות באתרי בניה, הוא מעיד כי חשוב לו מאוד להקפיד על עבודה בטוחה ומקצועית, “כשאני מביא פועל לעבודה, אני גם רוצה להיות בטוח שהוא יחזור הביתה בשלום”. 

מעבר לעבודתו, אני מאמין שהנפש שלי בריאה רק שהגוף שלי בריא. אני שמח להשתמש בכוחות שיש בי כדי לעשות טוב לאנשים. לאחרונה שיפצתי בית של קשיש בנתניה, הגעתי לבית שהיו בו קירות מתקלפים, עובש, ושברים בריצוף. ביחד עם העובדים שלי שיפצנו לו את הבית.לא לקחתי כסף על העבודה הזאת, אני מאמין שכסף זה דבר חולף, הוא לא העיקר. אבל התחושה, היחס – זה דבר שנשאר איתך. 

כשבא אלי מישהו ומבקש לעבוד בחברה, אני בודק אם הוא בן אדם, אם הוא אדיב, רגיש ואם יש לו לב טוב. מקצועית מבחינתי זה קודם כל להיות בן אדם, מול הלקוחות ומול העובדים שאיתך.” תעודות והסמכות: בוגר קורס מנהל פרויקטים בבניה. בונה פיגום מוסמך הכשרה בתחום הבטיחות בענף הבניה.